Loading...


    
На главную страницу сайта

Выбрать регион
Дом, сад и огород

Садовый инвентарь

Купити вібраційний відлякувач кротів за мінімальною цін

К списку
Описание
Фото 1
Купити вібраційний відлякувач кротів за мінімальною цін
590 грн
Связаться с автором объявления
Написать автору
александр
Черкассы

Ультразвуковий відлякувач кротів та медведок Торнадо-ОЗВ.02 є інноваційним пристроєм, який є автономним і бере заряд від 4 батарейок, яких вистачить на 4-6 місяців.

Після установки на ділянці відлякувача починається передача імпульсного сигналу по всій глибині землі 20 см, який кроти і капустянки знаходять дуже дратівливим, вважаючи за краще покинути захищену зону. Під охороною площа становить 20 соток. Відлякувач кротів Торнадо-ОЗВ.02 абсолютно безпечний для домашніх тварин, але не рекомендується до використання, якщо ви утримуєте поруч домашніх хом'яків, піщанок або екзотичних павуків. Дратівливі імпульсні сигнали випадковим чином змінюються, щоб шкідники не мали можливості звикнути до них і, в кінцевому рахунку, ігнорувати. Прилад включається кожні 5-20 секунд і видає коливання протягом 1-5 секунди. Цей пристрій виконано з ударостійкого пластику який не схильний до руйнівних впливів вологи і пилі. Може використовуватися на будь-яких ділянках землі.
У нашому інтернет-магазині «I-Protect» Ви можете купити зручний і довговічний відлякувач Торнадо ОЗВ 02 в розділі відлякувачі кротів за найнижчими цінами з безкоштовною доставкой. Гарантія на товар 1 год. Більш детальніше телефонуйте 0677190866

Просмотров: 22
yu78tghas2r9ijfadstip2(11)
Разместить рекламу
nophoto
Возврат долгов у кидал, жуликов, аферистов, мошенников, разводяг, проходимцев и других криминальных элементов быстро, недорого и по закону.

vibivanie-dolgov.kiev.ua
Киев
200 грн
yu78tghas2r9ijfadstip2(5)
Разместить рекламу
nophoto
Востановление, реаблилитация после травм в Киеве.

reabilitacia.kiev.ua
Киев
100 грн
yu78tghas2r9ijfadstip2(3)
Разместить рекламу
nophoto
Помощь в возврате депозитов из банков.

advokat-911.net.ua
Киев
200 грнреле собачок реферат эссе заказать луцьку ремонт заправка фитнес резинки рекламного дому сотрудник отдела женщин simbol reno крыло ревматизм артрит